PRÁZDNINOVÝ PROVOZ MŠ 2024

INFORMACE K PLATBÁM ŠKOLNÉHO A STRAVNÉHO PRÁZDNINOVÉHO PROVOZU MŠ BLAHOSLAVOVA 1.-12.7.2024 - URČENO PRO RODIČE DĚTÍ Z JINÝCH MŠ v rámci MOaP

Vážení rodiče,

níže najdete informace k výši školného a stravného pro období prázdninového provozu naší školy ve dnech 1.-12.7.2024.

Výše školného pro školní rok 2023/2024 byla stanovena částkou 550Kč.
Počet pracovních dnů v měsíci červenci čítá 22 dnů.
Počet dní prázdninového provozu školy čítá 9 dnů.
Výpočet školného prázdninového provozu školy: 550/22=25*9=225Kč.

Platba školného prázdninového provozu školy činí 225Kč
(školné nehradí děti, pro které je předškolní vzdělávání povinné)

Platba stravného činí za 1den/48Kč pro děti do 6 let věku
                                            1den/52Kč pro děti, které dovrší 7 let věku v období od 1.9.2023 do 31.8.2024

Platba stravného Vám bude vypočítána dle počtu dní docházky Vašeho dítěte do naší školy.

K platbám školného a stravného Vám budou přiděleny variabilní symboly (VS). Úhrada je možná pouze bezhotovostně na účet školy:
č. ú. KB: 27-5539780277/0100. Při platbách bude nutné uvést do poznámky JMÉNO DÍTĚTE.

PLATBY ZA STRAVNÉ A ŠKOLNÉ BUDE NUTNÉ UHRADIT DVĚMA PLATBAMI ZVLÁŠŤ POD PŘIDĚLENÝMI VARIABILNÍMI SYMBOLY.
                                                                                 DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!

V PŘÍPADĚ, ŽE PLATBY NEBUDOU DO 31.5.2024 UHRAZENY NA VÝŠE UVEDENÝ ÚČET ŠKOLY, ZNAMENÁ TO PRO NÁS, ŽE NEMÁTE O DOCHÁZKU NA PRÁZDNINOVÝ PROVOZ ŠKOLY ZÁJEM.

Děkujeme Vám za spolupráci a těšíme se na Vás v naší mateřské škole.

Za kolektiv školy

Bc. Sylvie Graf, ředitelka školy